
Росіяни на тимчасово окупованих територіях України почали нову хвилю виявлення так званого "безгосподарчого майна". Мова йде про житло українців, які виїхали з окупації, передають Патріоти України з посиланням на сайт Центру національного спротиву (ЦНС).
Для того, аби захопити майно українців, "які покинули регіон через окупацію", або ж шантажем змусити їх повернутись - російські окупанти формують списки відповідного житла.
Ворог погрожує захопити майно в разі не переоформлення документів відповідно до законодавства країни-агресора Російської Федерації.
"Допомагати їм в цьому мають працівники комунальних служб та голови ОСББ, які подаватимуть перелік квартир, які порожні чи там проживають не власники, на перевірку", - йдеться у повідомленні.
Крім того, Центр національного спротиву закликав в надалі повідомляти про тих, хто працює на окупантів. Анонімність звернень гарантують.
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...