Лише "утилізація": Окупанти не забирають своїх поранених на Торецькому напрямку і погрожують розстрілами

Російські окупанти на Торецькому напрямку воюють у жорстких рамках, встановлених власним командуванням. Вони змушені "йти до кінця", єдиний шанс повернутися - успішно виконати бойову задачу. Здаватися в полон заборонено, тому серед загарбників почастішали суїциди. Про це в ефірі "Ми - Україна" розповів командир взводу 95 ОДШБр Станіслав Краснов, передають Патріоти України.

Він зазначив, що навіть поранені росіяни не мають права здатися, забирати їх також не поспішають – змушують йти вперед. "Ті, хто вже не може йти, лежать по кілька днів. Евакуації тут майже не проводять. Єдина можливість повернутися – успішно виконати бойову задачу", – зазначив Краснов.

Україну знов вирішили притримати у часі: МЗС відреагувало на слова фон дер Ляєн щодо окремої євроінтеграції Києва та Кишинева

вівторок, 23 червень 2026, 9:35

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...