Лише "живительных антисанкций" замало? Путін запропонував відгородитися від світу "Великою російською стіною"

Глава держави-агресора, схоже, всерйоз задумався закрити свою країну від цивілізованого світу, звівши нову "залізну завісу".

Російський президент Володимир Путін запропонував звести "Велику Вітчизняну стіну", яка б охоплювала чотири регіони Російської Федерації. Про це він заявив в ході поїздки в Липецьку область, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Комсомольская правда".

Глава держави-агресора, схоже, всерйоз задумався закрити свою країну від цивілізованого світу, звівши нову "залізну завісу". Для цього він доручив звести аналог Великої Китайської стіни, яка б охоплювала чотири регіони Російської Федерації. Що цікаво, автор ідеї, президент місцевої наукової організації Олександр Бессуднов, запропонував звести її по Білгородській засічній межі, яка в XVII столітті виконувала захисну функцію.

Як відомо, Бєлгородська область межує з Україною. І Путіну є чого побоюватися: оскільки Росія заявляє про приналежність їй Криму, а також про "споконвічно російський Донбас і Південний Схід нинішньої України", то в Україні всерйоз можуть підняти питання про повернення під контроль Києва частини Дону, Кубані, Бєлгорода, Орла, Курська, Воронежа, Стародуба і Таганрога.

Хіти тижня. Не один злочин на руках: Скандальну Штепу підозрюють у вбивстві офіцера СБУ (документ)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:35

Колишня мерка Слов'янська Неля Штепа підозрюється у вбивстві офіцера Служби безпеки України Геннадія Беліченка, яке було скоєно 13 квітня 2014 року поблизу села Семенівка Донецької області, передають Патріоти України. Як повідомляє група "Інформаційний...

Не ті пісні: Нігерійського співака стратять за образу пророка Мухаммада

вівторок, 11 серпень 2020, 0:30

Нігерійський музикант Яхья Шаріф-Амін, 22 років, визнаний судом північного штату Кано винним в образі пророка Мухаммада, яке той нібито вчинив за допомогою складеної їм пісні. Співака засудили до смертної кари. Сам юнак своєї провини не заперечує і про...