Лише "живительных антисанкций" замало? Путін запропонував відгородитися від світу "Великою російською стіною"

Глава держави-агресора, схоже, всерйоз задумався закрити свою країну від цивілізованого світу, звівши нову "залізну завісу".

Російський президент Володимир Путін запропонував звести "Велику Вітчизняну стіну", яка б охоплювала чотири регіони Російської Федерації. Про це він заявив в ході поїздки в Липецьку область, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Комсомольская правда".

Глава держави-агресора, схоже, всерйоз задумався закрити свою країну від цивілізованого світу, звівши нову "залізну завісу". Для цього він доручив звести аналог Великої Китайської стіни, яка б охоплювала чотири регіони Російської Федерації. Що цікаво, автор ідеї, президент місцевої наукової організації Олександр Бессуднов, запропонував звести її по Білгородській засічній межі, яка в XVII столітті виконувала захисну функцію.

Як відомо, Бєлгородська область межує з Україною. І Путіну є чого побоюватися: оскільки Росія заявляє про приналежність їй Криму, а також про "споконвічно російський Донбас і Південний Схід нинішньої України", то в Україні всерйоз можуть підняти питання про повернення під контроль Києва частини Дону, Кубані, Бєлгорода, Орла, Курська, Воронежа, Стародуба і Таганрога.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...