"Лишилися недобитки": У ЗСУ розповіли про серйозний провал росіян на одному з напрямків

На- Вугледарському, напрямку російські загарбники не йдуть в атаку, оскільки добре "отримали по зубах", передають Патріоти України.

У супротивника тут залишилися лише недобитки, повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі каналу "Київ". "Щодо атак, то ворог не проводить ніяких атак у нашому напрямку, бо, відверто кажучи, з'їв дуже добре по зубах…", - сказав він.

Спікер додав, що ворогам у їхньому положенні невигідно зараз "підіймати голову". "…У них там лишилися недобитки 155 бригади, і зараз там, мабуть, сколотили, знаєте, ...якесь угрупування з усіх недобитків, які були на цьому напрямку, - там 36 бригада і "рота-z". Але бачили на каналі "роти-z", що вони записують відео, що відмовляються виконувати бойові поставлені задачі", - повідомив Череватий.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: