Листоноша - помічник і колега силовика: МВС Білорусі озброїть вогнепальною зброєю поштарів, "динамівців" та інші категорії надійних елементів режиму

Крім листонош, зброю в Білорусі зможуть отримати інкасатори, лісничі, мисливці і члени фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". Відповідну постанову МВС опубліковано на правовому порталі Білорусі, зазначають Патріоти України.

Пістолет або револьвер при собі матимуть співробітники "Белпочта" - начальники вузлів зв'язку, начальники ділянки, начальники відділень зв'язку, начальники головної каси, оператори зв'язку (вони отримають ще й автомат), листоноші, водії.

Крім цього, зброю тепер слід мати білоруським інкасаторам, лісничим і єгерям. Також пістолети, рушниці і гвинтівки видадуть фізкультурно-спортивному товариству "Динамо".

Нагадаємо, у травні "президент" Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, підписав закон, який знімає з силовиків відповідальність за шкоду, заподіяну внаслідок застосування фізичної сили, бойової та спецтехніки, спецзасобів та зброї, якщо це робилося в межах закону.

Міліція отримала право використовувати бойову та спеціальну техніку для припинення масових заворушень, а також право забороняти громадянам вести відео- та фотозйомку для проведення процесуальних дій, забезпечення громадського порядку, особистої та громадської безпеки.

Москва хоче перехитрити світ: РФ сформувала "тіньовий флот" із сотні танкерів для експорту нафти в умовах санкцій, - FT

неділя, 4 грудень 2022, 7:48

Цього року РФ придбала 29 супертанкерів, здатних перевозити понад 2 млн барелів кожен. Як повідомляє Financial Times, Росія непомітно накопичила "флот" з більш ніж 100 танкерів, щоб транспортувати нафту новим покупцям в умовах західних санкцій, інформу...

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...