"Лисичанськ - це Україна": Партизани Луганщини передали "палкі вітання" окупантам (фото)

Партизани Луганської області передали "палкі вітання" рашистам. У тимчасово окупованому Лисичанську розклеїли листівки з попередженнями для росіян і зрадників. Результат роботи партизани вже показали в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Так, партизани нагадали окупантам, що в Лисичанську є патріоти України, які не хочуть жити поруч з ворогом. Невідомі роздрукували фото Андрія Скорого - злочинця, якого окупанти призначили "тимчасовим виконувачем обов'язки голови адміністрації" міста. Зрадника, який виріс і жив у Лисичанську, а потім перейшов на бік ворога, попередили - його смерть "вже на порозі".

"Кожен колаборант і зрадник нашої області буде знайдений і покараний! Ви вже підписали свої смертні вироки! Партизани Луганської області це вам обіцяють! Лисичанськ - це Україна!",- вказано на листівках.

Психологічний тиск на окупантів - дієвий метод придушення бойового духу рашистів. Так військові РФ розуміють, що жителі захоплених ними міст їм зовсім не раді. Подібні листівки вселяють окупантам страх, адже вони усвідомлюють, що партизани можуть передати і куди більш жорсткі "вітання".

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...