Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з армією", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Пан Шарунас Вайчуліс з ЛСС: "Я потурбувався заздалегідь, у різних місцях розклав набори для виживання. І в нас є план: де ми зустрінемося з сім'єю, якщо на нас теж нападуть. Небезпека нам загрожує з різних боків: з одного боку ексклав Калінінґрад, а з іншого - Білорусь. Та й сама Росія не надто далеко. Люди дуже стурбовані".

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі. Так, це буде напад на НАТО, тож Кремль навряд чи просто так наважиться на такий крок. З іншого боку, маразматична геронтократія не потребує раціональних аргументів і її не цікавлять очевидно негативні наслідки. Тому ніхто не гарантує, що нападу не буде.

Однак Литва вже озвучила побоювання: Росії у випадку наступу з кількох напрямків (РФ, Білорусь і Калініґрад) для окупації Литви знадобиться хіба кількадесят годин, бо країна невелика. Тож НАТО відреагує вже після окупації -- це буде саме операція з деокупації, а не захист території від наступу росіян.

Матеріал Дойче Веллє вже цитують російські пропагандисти на "Россия 1" - тобто, з Литви також активно ліплять "агресора", як і з України. Росіян готують до того, що армія РФ "захищатиметься від литовського агресора", так само окупувавши територію Литви?".

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...