Лицемірство скреп: Пєсков запевняє, нібито будівництво "Північного потоку-2" не переслідує жодної політичної мети

Глава прес-служби російського лідера Володимира Путіна Дмитро Пєсков відкинув твердження щодо того, що Російська Федерація може застосувати енергетичні ресурси як тиск на Київ, підкресливши, що мова нібито йде виключно про комерційну доцільність, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

Пєсков, коментуючи домовленості Сполучених Штатів Америки та Німеччини по «Північному потоку - 2» в контексті транзиту газу через українську територію, заявив: «У цілому всім повинно бути добре відомо, що Російська Федерація завжди послідовно відкидала будь-які звинувачення в тому, що вона використовує енергетичні ресурси як зброю політичного тиску, так ніколи не було. І не буде ніколи так. Все є предметом комерційних угод і комерційної доцільності».
Крім того, він додав: «Давайте спочатку ми дочекаємося якоїсь офіційної інформації з цього приводу, або якийсь текст буде опубліковано, або якісь заяви будуть зроблені з цього приводу. І після цього ми будемо оцінювати їх».

"Лукашенко фактично запрошує російські війська на свою територію. Це дуже небезпечно", - Портников

субота, 31 липень 2021, 19:29

За словами аналітика, заява Лукашенка демонструє певну зміну його позиції, оскільки раніше він намагався пригальмувати розміщення російських військових баз на білоруській території. "Тепер ніяких таких можливостей у Олександра Лукашенка більше немає. Б...

"В ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна": На столичній Оболоні найманець "ДНР" влаштував стрілянину (відео)

субота, 31 липень 2021, 19:15

В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний". . Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний с...