Лицемірство скреп: Пєсков запевняє, нібито будівництво "Північного потоку-2" не переслідує жодної політичної мети

Глава прес-служби російського лідера Володимира Путіна Дмитро Пєсков відкинув твердження щодо того, що Російська Федерація може застосувати енергетичні ресурси як тиск на Київ, підкресливши, що мова нібито йде виключно про комерційну доцільність, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

Пєсков, коментуючи домовленості Сполучених Штатів Америки та Німеччини по «Північному потоку - 2» в контексті транзиту газу через українську територію, заявив: «У цілому всім повинно бути добре відомо, що Російська Федерація завжди послідовно відкидала будь-які звинувачення в тому, що вона використовує енергетичні ресурси як зброю політичного тиску, так ніколи не було. І не буде ніколи так. Все є предметом комерційних угод і комерційної доцільності».
Крім того, він додав: «Давайте спочатку ми дочекаємося якоїсь офіційної інформації з цього приводу, або якийсь текст буде опубліковано, або якісь заяви будуть зроблені з цього приводу. І після цього ми будемо оцінювати їх».

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...