Литва забороняє перебування автомобілів з російською реєстрацією

За повідомленням литовської митниці, автомобілі з російськими реєстраційними номерами повинні залишити Литву і всю територію Європейського Союзу до 11 березня. За її даними, на території Литви все ще є люди, які керують автомобілями, зареєстрованими в Росії.

Вказується, що такі особи повинні або зареєструвати свої транспортні засоби в Литві, або виїхати з ЄС до 11 березня.

Дослівно: "З 11 березня ті, хто має автомобілі з російськими реєстраційними номерами, вважатимуться порушниками законодавства і нестимуть відповідальність, передбачену статтею 515 Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає штраф і конфіскацію автомобіля".

Деталі: Литовська митниця зазначає, що виняток поширюється на громадян Російської Федерації, які прямують транзитом до або з Калінінградської області на зареєстрованих в Росії транспортних засобах зі спрощеним транзитним документом.

Такий транзит через територію Литви не може тривати більше 24 годин.

Крім того, під час транзиту в транспортному засобі повинен перебувати власник транспортного засобу. У разі відсутності власника транспортний засіб не буде пропущено на територію Литви.

Сейм Латвії у жовтні затвердив у першому читанні поправки до Закону "Про дорожній рух", які передбачають заборону на перебування в Латвії зареєстрованих у Росії транспортних засобів.

Наразі усі країни Балтії заборонили в’їзд авто з номерами РФ. Також ці заборони ввели Польща, Фінляндія, Норвегія і Болгарія.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...