Литва завершила будівництво 500-кілометрового паркану на кордоні з Білоруссю

Минулими вихідними бригада підрядників встановила останні заплановані сегменти огорожі на кордоні з Білоруссю. Литва повністю добудувала огорожу на кордоні з Білоруссю. Про це повідомляє видання BNS, передають Патріоти України.

Фізичний бар'єр - паркан та ріжучий дріт - встановлений на ділянках довжиною близько 502 кілометрів.Зазначається, що минулими вихідними бригада підрядників встановила останні заплановані сегменти огорожі на кордоні з Білоруссю.

"Команда проекту продовжує роботу - на кордоні працюють фахівці з технічного обслуговування, усуваються дрібні дефекти зведеного бар'єру, відновлюються дороги та будівельні майданчики, ведеться ведення проектної документації", - розповів представник компанії EPSO-G, яка займається будівництвом.

Загальна довжина кордону Литви з Білоруссю становить 679 кілометрів, з них понад 100 кілометрів кордону проходять берегами річок та озер.

Раніше повідомлялося, що Польща добудувала огорожу на кордоні з Білоруссю. На будівництво паркану завдовжки понад 186 кілометрів знадобилося п'ять місяців та 49 тисяч тонн сталі.

Окупанти активізували діяльність ДРГ у гирлі Дніпра - за добу Сили оборони знищили п'ять човнів із загарбниками

вівторок, 31 січень 2023, 16:30

Останніми днями російські окупанти активізували діяльність своїх диверсійно-розвідувальних груп у гирлі Дніпра. Лише за минулу добу, 30 січня, ЗСУ знищили п'ять легкомоторних човнів із загарбниками. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Найбільша акт...

Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

вівторок, 31 січень 2023, 15:56

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки Західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" в поставках військової техніки і в процесі ...