"Мы конкретно такому человеку, как президент РФ Владимир Путин, должны": Засновник "ДНР" здав Росію з потрохами (відео)

Олександр Бородай

Засновник "ДНР" і колишній ватажок терористів Олександр Бородай зізнався, що "республіки" на Донбасі з'явилися лише завдяки президенту Росії Володимиру Путіну. Скандальну заяву показав у своєму відеоблозі український журналіст Денис Казанський, повідомляють Патріоти України.

"Я хочу сказати, що ми конкретно такій людині, як президент РФ Володимир Путін, трохи винні. Зовсім трішки заборгували – життям. Всі, хто прийшов на початку 2014 року, пам'ятають, яка ситуація склалася в другій половині липня. Якщо б не його політика , його рішення і дії, то нас би не було. Також, як і не було б "російського" Донбасу – "Донецької" і "Луганської народної республіки", – висловився Бородай.

"Черговий доказ того, що немає ніякої "громадянської війни", і військові дії на сході досі йдуть лише завдяки втручанню збройних формувань РФ і підтримці російського уряду", – прокоментував Казанський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Бородай заявив, що самопроголошені "Л/ДНР" були створені

Хіти тижня. Що на це скаже Зе? Міністр оборони визнав втрату ЗСУ позицій на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 7:00

Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродс...

"Україні ні на кого розраховувати. Європі зручніше ігнорувати агресію Росії", - Магда

понеділок, 24 лютий 2020, 6:52

"Столиця Баварії давно увійшла до переліку місць, пов’язаних з міжнародними відносинами. У 1938 році Велика Британія та Франція отримали жорстокий урок з безперспективності умиротворення агресора. Після завершення Другої світової, у Мюнхені почали збир...