"Мы неоднократно говорили об этом": Прес-секретар Путіна відреагував на слова Фокіна про війну на Донбасі

Дмитро Пєсков підкреслив, нібито має місце виключно "внутрішньоукраїнський конфлікт".

У Кремлі прокоментували скандальну заяву Вітольда Фокіна, в результаті якої президент Володимир Зеленський звільнив його з української делегації ТКГ, передають Патріоти України із посиланням на ТАСС.

Напередодні Фокін заявив, що "не бачить ніякого підтвердження" війни між Україною і Росією. Після скандалу, що вибухнув, послідувала реакція російської сторони. Спікер глави Кремля Дмитро Пєсков заявив: Фокін в своїх висловлюваннях нібито абсолютно має рацію і висловив очевидну позицію про те, що на Донбасі нібито лише "внутрішньоукраїнський конфлікт".

За його словами, російська влада кілька років поспіль намагається переконати громадськість у цьому. "На Донбасі відбувається внутрішньоукраїнський конфлікт... Цей український представник солідаризується з очевидністю, яка неодноразово нами констатувалась протягом не одного року", - заявив він.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...