"Мы с уважением относимся к суверенности Украины": Слова Пєскова спростували одним фото

Слова Пескова об Украине разоблачили одним фото: "Нет желания?”

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив про повагу територіальної цілісності України. Його слова були викриті одним фото. Зображення оприлюднив в Twitter блогер Necro Mancer, який моніторить інформацію про війну на Донбасі, передають Патріоти України.

Пєсков у відповідь на заяву президента України несподівано заявив: "Ні, у нас немає бажання російський прапор розміщувати в Україні. Ми з повагою ставимося до суверенності України". Necro Mancer у відповідь показав фото, зняте в центрі окупованого Росією Донецька в серпні 2019 року. На ньому над площею імені Леніна майорить триколор - державний прапор РФ.

Та й сам факт окупації Криму і Донбасу є головним спростуванням слів Пєскова. Вже 8-й рік Росія військовою силою утримує українські території під своїм контролем, тримаючи місцеве населення в заручниках.

Контекст: Президент РФ Володимир Путін під час своєї чергової "Прямої лінії" з народом знову назвав росіян і українців одним народом. Зеленський спростував його слова. Він заявив, що в цьому випадку над Держдумою РФ у Москві майорів би прапор України. Це і спонукало Пєскова заявити про "повагу" територіальної цілісності України.

Міноборони таки хоче використати "Дію" для військового обліку українців: Як це працює

середа, 6 липень 2022, 7:22

В Україні можуть оцифровувати деякі етапи та елементи взяття на військовий облік. Про це агентству УНН сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передають Патріоти України. . Речник нагадав про загальну політику держави — "країна...

"Це останній успіх Росії на території України": Арестович зробив новий прогноз щодо війни

середа, 6 липень 2022, 7:10

Взяття Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська було останнім успіхом російської армії на території України. Далі вони можуть окупувати хіба якесь невелике село. До Слов'янська і Краматорська у росіян не вистачить сил, щоб дійти. Про це сказав радник г...