"Мы все выросли на этих фильмах": Разумков розповів, чи повернуть за Зеленського в Україну російських артистів і радянське кіно (відео)

Радник новообраного президента впевнений, що у старих радянських фільмах немає нічого поганого.

Дмитро Разумков. Фото: НВ.

Радник майбутнього президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів, чи дозволять російським артистам знову гастролювати в Україні і чи будуть знову показувати в країні радянські фільми, передають Патріоти України.

"За артистам діє законодавство. Якщо будуть ініційовані зміни в нього, тоді буде змінена ситуація", - сказав радник, не уточнивши, чи буде команда нового президента пропонувати такі зміни до законів.

Що ж до радянського кіно, то Разумков озвучив особисту думку, що питання треба вирішити. "Ми всі виросли на цих фільмах. І було б комфортніше, якщо б ми могли їх дивитися. ...Я не пропоную просувати російський кінематограф, який розповідає про доблесть російської армії, особливо, якщо вона воює на сході нашої країни. Я говорю про старі радянські фільми, на яких в тому числі виріс я", - додав він.

Джерело: 112 Україна

Труни для Путіна: Турецькі сили потужно привітали російських карателів у Сирії з "Днем защитника Отечества" - ЗМІ

неділя, 23 лютий 2020, 13:11

Точних даних про втрати немає, але судячи з усього вони значні. Турки і повстанці накрили ударами артилерії і реактивних установок військову колону асадитів, іранців та росіян в районі Саракіба. Про це повідомили у Твіттері "Кавказ Центр", передають Па...

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...