"Мы защитили мир от страшного злодея. Не будьте вы таким же": Ветерани Другої світової війни звернулися до Путіна (відео)

Київські ветерани Другої світової війни Олександра Романчикова, Олексій Ткаченко та Петро Цибек присоромили кремлівського диктатора Володимира Путіна. Вони також закликали його дати можливість вийти з оточення російських окупантів українським солдатам та цивільним особам, які перебувають на заводі "Азовсталь" у практично знищеному Маріуполі. Відповідне відеозвернення ветеранів опублікувало видання "Українська правда", передають Патріоти України.

Ветерани наголосили, що шоковані тим, що Росія, громадяни якої пліч-о-пліч з українцями воювали проти нацистської Німеччини, напала на нашу країну.

За словами Романчикової, логіка Гітлера в тому, що він хотів знищити всі нації. Але навіщо країна-агресор напала на Україну, незрозуміло. "Ми нічого не просили і не нав'язували вам своїх порядків", - сказала вона.

Зі свого боку Ткаченко заявив, що Путін цією війною дав команду знищити український народ. "Так само не робиться. Навіщо ж ти знущаєшся з народу? Випустіть гарнізон з Маріуполя, будь ласка. Випустіть їх", - сказав він.

Цибек також зажадав від Путіна припинити бійню у Маріуполі. Всі троє ветеранів наголосили, що готові навіть стати на коліна, щоб урятувати українських захисників та цивільних осіб, які перебувають на "Азовсталі".

Російська армія провалила штурм позицій ЗСУ біля Авдіївки - 30 окупантів убито, понад 50 поранено

понеділок, 8 серпень 2022, 19:25

Російські окупанти здійснили спробу штурму позицій українських воїнів під Авдіївкою. Проте штурм провалився, а окупаційні підрозділи зазнали великих втрат. Вбитими та пораненими загарбники втратили понад 80 людей. Про це повідомляє журналіст Роман Цимб...

Про спокійний залишок життя можуть забути: П'ять екс-суддів, котрі легалізовувати загарбання Криму, постануть перед судом за держзраду

понеділок, 8 серпень 2022, 19:14

Після визнання судом висновків прокуратури, Україна матиме низку важелів, щоб ускладнити існування цим істотам, а спецслужби, можливо, отримають наказ ще більш страшний для топ-зрадників на чужині. Завершено спецрозслідування щодо колишніх українських ...