"Мы защитили мир от страшного злодея. Не будьте вы таким же": Ветерани Другої світової війни звернулися до Путіна (відео)

Київські ветерани Другої світової війни Олександра Романчикова, Олексій Ткаченко та Петро Цибек присоромили кремлівського диктатора Володимира Путіна. Вони також закликали його дати можливість вийти з оточення російських окупантів українським солдатам та цивільним особам, які перебувають на заводі "Азовсталь" у практично знищеному Маріуполі. Відповідне відеозвернення ветеранів опублікувало видання "Українська правда", передають Патріоти України.

Ветерани наголосили, що шоковані тим, що Росія, громадяни якої пліч-о-пліч з українцями воювали проти нацистської Німеччини, напала на нашу країну.

За словами Романчикової, логіка Гітлера в тому, що він хотів знищити всі нації. Але навіщо країна-агресор напала на Україну, незрозуміло. "Ми нічого не просили і не нав'язували вам своїх порядків", - сказала вона.

Зі свого боку Ткаченко заявив, що Путін цією війною дав команду знищити український народ. "Так само не робиться. Навіщо ж ти знущаєшся з народу? Випустіть гарнізон з Маріуполя, будь ласка. Випустіть їх", - сказав він.

Цибек також зажадав від Путіна припинити бійню у Маріуполі. Всі троє ветеранів наголосили, що готові навіть стати на коліна, щоб урятувати українських захисників та цивільних осіб, які перебувають на "Азовсталі".

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...