"Мы же братья!!!": Ватажок "ЛНР" Пасічник захотів улаштувати телеміст з Україною

Ватажок самопроголошеної "ЛНР" Леонід Пасічник запропонував провести телеміст між жителями "республіки" та підконтрольних Києву територій України. Свою ідею пособник терористів озвучив на зустрічі з організаторами незаконного псевдореферендуму про "самовизначення", що відбувся в 2014 році. Про це у вівторок, 27 квітня, повідомив пропагандистський ресурс окупантів "Наша газета", передають Патріоти України.

"Може, давайте організуємо телеміст із простими жителями. Вийдемо з пропозицією, давайте поговоримо. Ми хоча б почуємо, про що ми говоримо та про що говорять вони, їхні аргументи, наші доводи", – сказав Пасічник.

За його словами, ідея про проведення такого телемосту прийшла до нього після того, як президент України Володимир Зеленський відмовився від прямого діалогу з "Л/ДНР".

Пасічник очікувано повторив тези пропаганди, згадавши також про США. "Я впевнений, що на тій території ось таких як ви людей усе одно більшість. І ніхто мене в цьому не переконає: ні Америка, ні Зеленський. Нормальних людей більше", – запевняє ватажок "ЛНР".

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...