'Мы же братья!': Віце-прем'єр РФ нахабно запропонував Україні купувати електроенергію із захопленої оккупантами Запорізької АЕС

Вочевидь у загарбників реальні проблеми з тим куди дівати надлишкову електрику захопленої АЕС, раз вони 'милостиво' пропонують її 'фашистам'

Віце-прем'єр РФ Марат Хуснуллін, який побував на окупованій території, запропонував Україні купувати електроенергію Запорізької АЕС, яка тимчасово перебуває під контролем загарбників РФ, передають Патріоти України.

Пряма мова: "Якщо Україна буде готова приймати та оплачувати, значить працюватиме для них. Не прийматиме, працюватиме на Росію.

Атомна електроенергія одна з найдешевших видів, абсолютно конкурентоспроможна. Запитань, куди продати електроенергію, не буде". Про це Хуснуллін сказав після відвідин окупованого Мелітополя. Він також заявив, що Запорізька АЕС "працюватиме, всі робочі місця збережені".

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...