"Мы знаем ваши формулы, сами произведем": Міністр промисловості та торгівлі РФ пригрозив іноземним фармкомпаніям

"Міністр промисловості та торгівлі росії Дєніс Мантуров прямим текстом заявив: якщо іноземні фарм.компанії перестануть продавати росії свої ліки і закриють виробництва, РФ налагодить централізоване виробництво підробок. "Формули [іноземних ліків] нам відомі", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Если нам перестанут поставлять - мы будем производить своё, [формулы нам известны]. Просто, не надо нас заставлять это делать. Но если вдруг... Когда в 2020-м году одна из зарубежных компаний ...коллеги отказались это сделать [снизить цену препарата] - ну, мы вынуждены были пойти на принудительное лицензирование [тобто, на державну реєстрацію вкраденої формули - О.Г.] и производство собственными силами".

--
Ще раз: державна особа, відповідальний посадовець, цілий міністр відкрито і публічно заявив, що офіційно схвалюваною і провадженою політикою держави є піратство, крадіжка формул і масова штамповка підробок. Він ще додав кілька слів про використання "іноземних" (в сенсі, брендових) назв в такій продукції.
Не те щоб в цьому було щось нове - у факті грабунку, крадіжок і брехні як національної специфіки росіян. Але гордо заявляти про це як про державну політику - такого ще не було.
І ні до міністра, ні до Кремля в цілому гарантовано не дійшло, що ж вони зробили. Для Заходу приватна власність - це фундамент. Священний і непорушний. Ти можеш провадити яку завгодно нецивілізовану політику. Ти можеш топити свою (і чужу) країну в крові. Ти можеш жерти опозицію на вечерю з гарніром. Але ти мусиш поважати право власності західних корпорацій. Поважати їхні патенти. Поважати їхнє право на оригінальний продукт.
А тут росія зазіхнула на ці основи.
Так, ми прекрасно розуміємо, що результатом будуть навіть не індійські генерики. Таке, "Рабіновіч наспівав телефоном - паскудство той ваш Карузо, гаркавить, шепелявить...". Але для тієї ж Америки, для крупних транснаціональних корпорацій якість ліпленого РФ гівна не відіграє абсолютно жодної ролі. Головне, що росія сьогодні офіційно плюнула в їхню каву.
І от тепер до запровадження санкцій долучиться з власними вимогами корпоративний сектор. І це буде реально дуже-дуже боляче для росії. Бо корпорації бажатимуть не стримання, не вмиротворення, не ослаблення російської влади. Вони жадатимуть крові і показово жорстокої страти. Їх вже не гребтимуть "проблеми простих росіян", "гуманітарні питання" абощо.
Ну, але росія сама нарвалась.
--
Пам'ятаєте, які епічні батли розгортались довкола піратства фільмів і музики? А фарміндустрія - це ж про геть інший обсяг грошей, на кілька порядків більший...".

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....