Мадам Венедіктова усе вже вирішила: Стерненко заявив, що розслідування нападу на нього не буде

До пошуку замовників і учасників замаху ніхто взагалі не приступав.

Прокуратура зупинила розслідування нападу на одеського активіста Сергія Стерненка, що закінчився загибеллю нападника. За інформацією Стерненко в Facebook, формальною підставою для зупинки стало оголошення в розшук виконавця злочину (нападу на Стерненка. - ред.) Олександра Ісайкула, передають Патріоти України.

За словами Стерненка, зупинка провадження, яка може розтягнутися на роки, означає і зупинку всіх слідчих дій, в тому числі щодо з'ясування, хто був замовником і організатором нападу, а хто - посередником. Одесит стверджує, що звертався до прокурора з клопотанням виділити провадження по нападу на нього Ісайкула в окреме, щоб не зупиняти основне розслідування. Однак йому відмовили і зупинили саме головне провадження.
При цьому до цих пір не оголошені підозри організаторам злочину, а до пошуку замовників і учасників і зовсім ніхто не приступав.

"Давно не користуюсь кредиткою, тільки готівкою": Медведчук похвалився високими доходами і підтримкою Росії

вівторок, 2 березень 2021, 12:58

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук не переймається через накладення санкцій на його рахунки, тому що має вдосталь готівки. В інтерв’ю він пообіцяв подати декларацію про доходи і вказати "дуже великі доходи за минулий рік", передають Патріоти Ук...

Для примусової доставки: Суд дозволив затримання Шарія

вівторок, 2 березень 2021, 12:45

За даними СБУ, блогер з 2012 року сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України. Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримати підозрюваного у державній зраді Анатолія Шарія. Про це п...