Представник українського Донецька у ТКГ з мирного врегулювання на Донбасі Сергій Гармаш прокоментував інформацію, яка з’явилася в росЗМІ, про плани Кремля переселяти жителів окупованого Донбасу за Урал. Зокрема, в Магадан та Норильськ. Про це Гармаш розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України.
За його словами,Москва не зацікавлена у розвитку окупованих територій, адже прагне, щоб люди виїжджали до Росії.
"Росія робить все для того, щоб там жилося якомога гірше людям і люди виїжджали до Росії. Тому що в РФ демографічна криза і криза робочих рук. І вже не таємниця, що існують спеціальні плани (щодо переселень — Ред.)", — сказав представник в ТКГ.
Гармаш переконаний, що Донбас для Путіна — "це інструмент послаблення України і позбавлення її незалежності".
"Донбас Путіну не потрібен ні в якому вигляді, окрім рани, яка кровоточить, окрім матеріалу для пропагандистів, які будуть показувати, що там вбивають людей. Знову ж таки чим більше вбивають, тим краще російській пропаганді, тим краще російській владі", — підсумував він.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...