Представник українського Донецька у ТКГ з мирного врегулювання на Донбасі Сергій Гармаш прокоментував інформацію, яка з’явилася в росЗМІ, про плани Кремля переселяти жителів окупованого Донбасу за Урал. Зокрема, в Магадан та Норильськ. Про це Гармаш розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України.
За його словами,Москва не зацікавлена у розвитку окупованих територій, адже прагне, щоб люди виїжджали до Росії.
"Росія робить все для того, щоб там жилося якомога гірше людям і люди виїжджали до Росії. Тому що в РФ демографічна криза і криза робочих рук. І вже не таємниця, що існують спеціальні плани (щодо переселень — Ред.)", — сказав представник в ТКГ.
Гармаш переконаний, що Донбас для Путіна — "це інструмент послаблення України і позбавлення її незалежності".
"Донбас Путіну не потрібен ні в якому вигляді, окрім рани, яка кровоточить, окрім матеріалу для пропагандистів, які будуть показувати, що там вбивають людей. Знову ж таки чим більше вбивають, тим краще російській пропаганді, тим краще російській владі", — підсумував він.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...