Майбутній член НАТО будуватиме загородження на кордоні із РФ

Уряд Фінляндії планує змінити прикордонне законодавство, щоб дозволити будівництво загороджень на кордоні з Російською Федерацією. Про це повідомили Reuters, передають Патріоти України.

Зараз вкрита лісом прикордонна зона між двома країнами позначена лише знаками й пластиковими стовпчиками уздовж більшої частини кордону загальної протяжності 1300 км.

Зміни до законодавства країни передбачають приймання заяв про надання притулку тільки в певних пунктах в'їзду. За правилами Європейського Союзу, мігранти мають право просити притулку в будь-якому пункті в'їзду в країну-учасницю ЄС.

Поправки дозволять будувати загородження, нові дороги для полегшення патрулювання кордону з фінської сторони. "Пізніше уряд ухвалить рішення про прикордонні загородження в критичних зонах на східному кордоні", - заявив міністр внутрішніх справ країни Кріста Мікконен.

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...

Ракети летіли по балістичній траєкторії: Ігнат розповів про деталі нової атаки РФ на Київ

понеділок, 29 травень 2023, 12:58

Росія атакувала Україну з північного напрямку, ймовірно, з оперативно-тактичного комплексу "Іскандер". Ракети летіли по балістичній траєкторії, передають Патріоти України з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону. "Бул...