Майбутній член НАТО будуватиме загородження на кордоні із РФ

Уряд Фінляндії планує змінити прикордонне законодавство, щоб дозволити будівництво загороджень на кордоні з Російською Федерацією. Про це повідомили Reuters, передають Патріоти України.

Зараз вкрита лісом прикордонна зона між двома країнами позначена лише знаками й пластиковими стовпчиками уздовж більшої частини кордону загальної протяжності 1300 км.

Зміни до законодавства країни передбачають приймання заяв про надання притулку тільки в певних пунктах в'їзду. За правилами Європейського Союзу, мігранти мають право просити притулку в будь-якому пункті в'їзду в країну-учасницю ЄС.

Поправки дозволять будувати загородження, нові дороги для полегшення патрулювання кордону з фінської сторони. "Пізніше уряд ухвалить рішення про прикордонні загородження в критичних зонах на східному кордоні", - заявив міністр внутрішніх справ країни Кріста Мікконен.

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...

"Друга армія світу" готується до наступу: Окупанти за тиждень не змогли витягти свої танки з багнюки (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:23

На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України. Ось, наприклад, у Мангуськом...