Має "Тори" та "Буки": Кіпр може передати Україні своє озброєння

Кіпр відкритий до запиту з боку США щодо передачі Україні свого озброєння радянського виробництва. Про це повідомляє Forbеs, передають Патріоти України.

Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс позитивно сприйняв запит США щодо передачі озброєння радянського виробництва Україні. На озброєнні армії Кіпру є зенітно-ракетні комплекси "Тор" та "Бук". Також Кіпр готовий передати Україні танки Т-80, які купив у Росії в другій половині 1990-х та на початку 2010-х.

В інформації, яку наводить видання йдеться про те, що Кіпр зацікавлений в передачі російських систем Україні, якщо зможе отримати адекватну заміну. На Кіпрі також враховують, що російську зброю буде важко утримувати через масштабні санкції під які потрапила Росія.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...