Має повернутися на війну із того світу? У Росії надіслали повістку коку, "зниклому безвісти" на крейсері "Москва"

У Санкт-Петербурзі надіслали повістку корабельному кухареві, "зниклому безвісти" на крейсері "Москва", передають Патріоти України.

Як пише місцеве видання "Фонтанка", рідні шукають чоловіка ще з весни. Він служив коком на крейсері і був у плаванні, коли корабель пішов на дно. З квітня росіянин рахується серед зниклих безвісти.

Але вже після початку часткової мобілізації військкомат надіслав військовослужбовцю повістку, у якій чоловіка просили з'явитися для уточнення документів військового обліку. "За неявку в зазначений час і місце без поважної причини ви можете бути притягнуті до відповідальності", - йшлося в документі.

Мати чоловіка підтвердила "Фонтанці", що отримала повістку на сина: "Плутанина якась була". Вона відмовилася від подальших коментарів щодо сина.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...