
У Санкт-Петербурзі надіслали повістку корабельному кухареві, "зниклому безвісти" на крейсері "Москва", передають Патріоти України.
Як пише місцеве видання "Фонтанка", рідні шукають чоловіка ще з весни. Він служив коком на крейсері і був у плаванні, коли корабель пішов на дно. З квітня росіянин рахується серед зниклих безвісти.
Але вже після початку часткової мобілізації військкомат надіслав військовослужбовцю повістку, у якій чоловіка просили з'явитися для уточнення документів військового обліку. "За неявку в зазначений час і місце без поважної причини ви можете бути притягнуті до відповідальності", - йшлося в документі.
Мати чоловіка підтвердила "Фонтанці", що отримала повістку на сина: "Плутанина якась була". Вона відмовилася від подальших коментарів щодо сина.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...