Має прізвисько "Саша Псих": Екскандидат у мери Харкова продовжує любити Росію

Екс-кандидат у мери Харкова виявився фанатом Російської Федерації, який працює на кремлівську пропаганду. Олександр Кондрусик, відомий як Саша Псих, минулого року балотувався у мери, зараз почав активно підтримувати російських окупантів. Про це 13 травня повідомили у "Харківському антикорупційному центрі", передають Патріоти України.

"У своїх повідомленнях він пише про "велику і богом поціловану Росію". А обкладинкою для його профілю став прапор Радянського Союзу. Крім того, з посиланням на Кондрусика роблять тексти кілька пропагандистських ресурсів", - розповіли антикорупційники.


Раніше Кондрусик у своїх блогах відстоював проросійські погляди та відповідні пропагандистські стереотипи: висловлювався на підтримку "традиційних сімейних цінностей на парадах 1 травня" замість "гнильних процесів" (про Марш рівності у Києві); критикував "русофобів", "марші фашистських посіпак у Києві", події Революції гідності та євроатлантичні прагнення України, а також закликав "просити вибачення у Донбасу" та підтримував розширення сфери застосування російської мови в Україні. Єдиним політиком, якому симпатизував Кондрусик, був кум Путіна Віктор Медведчук.

Окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, - ЗСУ

вівторок, 6 грудень 2022, 19:29

Російські окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, більшість із яких були "зеками", інформують Патріоти України. Як повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, 30 листопада в районі Верхньоторецького Донецької о...

Поліцейський-зрадник із Харківщини супроводжував жінку, яка збирала "данину" під час окупації (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 19:15

5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Як установили слідчі, чоловік ...