Українські захисники знищили чергову важку вогнеметну систему ТОС-1А "Солнцепьок" російських окупантів. Цього разу розхвалена росіянами техніка перетворилася на металобрухт на Авдіївському напрямку. Відповідне відео опублікувала пресслужба 47 окремої механізованої бригади ЗСУ, передають Патріоти України.
"Мінус російський "Сонцепьок". Артилеристи 47 окремої механізованої бригади виявили та спалили важку вогнеметну систему! Авдіївський напрямок!" – йдеться в повідомленні. Українські військові назвали російський "Сонцепьок" ідеальною мішенню.
"Сонцепьок" має слабку броню й великі розміри, що робить його ідеальною мішенню. Вартість такої вогнеметної системи разом із боєкомплектом – близько $15 млн. Слава бійцям 47 ОМБр!" – пояснили вони. На кадрах видно, що українські воїни завдали по російській вогнеметній системі лише одного удару. Проте він був настільки влучним, що "Солнцепьок" скоїв самознищення.
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...