Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України.

Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конвенції про дипломатичні відносини. Відповідно до частини першої цієї статті, держава перебування може будь-коли оголосити будь-кого з членів дипломатичного персоналу представництва персоною нон грата без зобов’язань мотивувати своє рішення.

Ноту про це рішення було вручено 12 серпня російському послу Владиславу Масленникову. Дипломат має залишити Чорногорію протягом семи днів.

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...