"Маємо факт й бачимо": Костенко висловився щодо втрат України в війні з Росією

Народний депутат, полковник СБУ Роман Костенко зауважив, що нерозголошення втрат ЗСУ під час повномасштабного вторгнення РФ впливало на мотивацію людей мобілізуватись. Таку думку він висловив у етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Президент озвучив достовірні дані про загиблих військовослужбовців ЗСУ. Ми знали давно про кількість загиблих. Втім, нам озвучували ці дані там, де не можна було їх озвучувати. Маємо факт й бачимо скільки наших героїв загинуло під час повномасштабного вторгнення РФ", - заявив Костенко.

За словами Костенка, втрати Сил оборони за час повномасштабного вторгнення слід було озвучити давно "Я давно говорив, що потрібно оголосити наші втрати у цій війні. Оскільки, до мене дуже часто звертались люди й говорили про 300 і 500 тис. загиблих військових. Люди, оперуючи такими цифрами, бояться мобілізовуватись.

Адже вважають, що якщо влада говорить, що нам потрібно мобілізувати понад 500 тис. осіб, то виходить, що саме такі втрати ми маємо. Зараз же бачимо, що ми маємо мільйонну армію Сил оборони, яка вже два роки бʼється з переважаючими силами противника і ми маємо менші втрати, ніж ворог. Втім, хочу наголосити, що кожне загублене життя нашого бійця є великою втратою для нас", - додав він.

Ухилянти найвищого калібру: Стефанчук оцінив нову спробу його колег по владі запровадити платну бронь від мобілізації

четвер, 23 травень 2024, 18:15

Частина заможних і впливових громадян не хоче змиритись з тим, що згідно з дійсним законодавством мусить на рівних з усіма нести почесний тягар захисту Батьківщини. І знаходить можливості ініціювати запровадження майнового цензу знов і знов. Фото: Русл...

Противник може організувати "турбуючу" операцію: Черник про ситуацію на Сумщині

четвер, 23 травень 2024, 17:56

Петро Черник, військовий експерт, полковник ЗСУ, зазначив, що на Сумщині ворог може застосувати декілька батальйонно-тактичних груп і утворити невеличкі плацдарми на 3-8 км у глибину нашої території Про це він розповів в етері Еспресо. "Почнемо з цифр,...