
На Бахмутському напрямку на Донеччині тривають запеклі бої з російськими загарбниками. Сили оборони України просунулися на флангах. Кадри з передової показав командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram, передають Патріоти України.
На них видно, як українські захисники ефективно знищують окупантів. Зокрема, за результатами роботи нашої 17-ї окремої танкової бригади війська РФ втратили свій танк – по ньому воїни ЗСУ відпрацювали за допомогою самохідної гаубиці САУ М-109.
Також військові з цієї бригади вдало вдарили по російському міномету. "Слава Україні. Продовжуємо знищувати росіян", – додав Сирський.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: