
Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.
«За добу, що минула, маємо просування на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 м», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що ворог на цьому напрямку перейшов до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Наразі ворог стягує свої резерви на цей напрямок з глибини для захисту.
«Вагнерівці» залишаються подекуди у тилових підрозділах. Станом на зараз бойові дії веде регулярна армія РФ, задіює десантно-штурмові загони. «Так довго тримати оборону Бахмутського напрямку та зараз на ньому наступати вдається в тому числі завдяки зазделегідь підготовленим укріпленням. Вся місцевість довкола – це фактично укріплений район. Готувалось укріплення завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально», – додала Маляр.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...