
Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.
«За добу, що минула, маємо просування на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 м», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що ворог на цьому напрямку перейшов до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Наразі ворог стягує свої резерви на цей напрямок з глибини для захисту.
«Вагнерівці» залишаються подекуди у тилових підрозділах. Станом на зараз бойові дії веде регулярна армія РФ, задіює десантно-штурмові загони. «Так довго тримати оборону Бахмутського напрямку та зараз на ньому наступати вдається в тому числі завдяки зазделегідь підготовленим укріпленням. Вся місцевість довкола – це фактично укріплений район. Готувалось укріплення завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально», – додала Маляр.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...