"Маємо зробити так, щоб війна поділилась на "до Бучі" і "після". Буча має стати для країни "РФ" - її "інформаційним Сталінградом", - Оксана Забужко

"Самих тільки фото й відео з Бучі достатньо, аби нарешті остаточно переконати в цьому решту людства. І навіки заткати всіх тих …дєй, від макронів і чувачків з "Рено" до борцунів з cancel culture, які цілий цей місяць активно працювали над збереженням країни "РФ", на різні способи вбиваючи в громадську думку Заходу тезу про One Man’s War", - пише письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ні, це не Путін; так, це росіяни; ні, від часів Сталіна вони не змінились; так, це ви їм дозволили робити; так, ви – співучасники, - ось таким має бути віднині український дискурс в усіх без винятку перемовинах із нашими "союзниками".

І це МОЖНА зробити – якщо кожен із нас, в Украйні і не в Украйні сущих, стане "амбасадором Бучі". Вішатиме ці фотки в коментарях під статтями євроміністрів про те, чому неможливе ембарґо на російський газ. Носитиме в телефоні й показуватиме польським і словацьким волонтерам у відповідь на їхні "Ех, хто б того Путіна вбив, щоб був уже нарешті мир і спокій!.." Не проминатиме жодної нагоди тицьнути писком тих, хто "не міг собі й уявити" (а насправді, не хотів знати).

Маємо зробити так, щоб війна поділилась на "до Бучі" і "після". "Після" - це вже коли "неможливо удавати, що не знав". Неможливо й далі вважати, що розпад Росії може бути більшою катастрофою, ніж її дальше тривання.

(Збити бучу – всі ж іще пам’ятають цей вираз? Сама топоніміка нам підказує, що маємо робити, наші мертві до нас нею промовляють…)

Буча має стати для країни "РФ" - її "інформаційним Сталінградом". І тоді - тоді всі наші жертви матимуть сенс. Виявляться немарними".

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:23

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...

"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

понеділок, 15 серпень 2022, 18:58

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України. В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових...