
Державний секретар США Майк Помпео заявив на брифінгу, що Росія вбила десятки турецьких військових під час військової операції в Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.
«Ми вважаємо, що Росія вбила десятки турецьких військовослужбовців під час військових операцій», – заявив Держсекретар США Майк Помпео на брифінгу для преси 17 березня.
Помпео висловив підтримку Туреччині. «Ми підтримуємо нашого союзника в НАТО, Туреччину, і продовжимо вивчати додаткові заходи для підтримки Туреччини та припинення насильства в Ідлібі та загалом в Сирії».
«Сили режиму Асада, за підтримки Росії та сил, які підтримує Іран, відповідальні за продовження бомбардувань, що зруйнували школи та лікарні, вбили цивільних, включаючи медиків та працівників служб надзвичайних ситуацій, які, ризикуючи власним життям, рятували інших у Сирії», – наголосив Помпео.
Він також зауважив, що США включили до переліку терористів міністра оборони асадівського режиму Адбуллаха Аюба «за поширення насильства та жахливої гуманітарної кризи в Сирії».
«Його умисні дії з грудня 2019 року не допускали тривалого припинення вогню в Сирії. Це призвело до переміщення майже мільйона осіб, які надзвичайно потребують гуманітарної допомоги під час холодної зими в Ідлібі», – наголосив Держсекретар.
Це вперше США офіційно поклали провину на Росію за смерті турецьких військовослужбовців під час конфлікту в Сирії, зазначає низка американських видань.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...