Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України.

"Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Вагнера" (ПВК "Дембель") - звільнений за контрабанду колишній старлей поліції Дмитро Смолко і екс-майор Повітряно-десантних військ Микола Подойніцин на прізвисько "Сумрак" (звільнений через наркотики), написав у своєму Telegram-каналі офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан, який має позивний "Штірліц".

"...успішно "демобілізовані": старший лейтенант Олексій Уніков; ...старший лейтенант Дмитро Зуєв; ...молодший лейтенант Олександр Мальцев...", - поділився захисник нашої держави.

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...

РФ відповідальна за руйнування Каховської ГЕС – Білий дім

четвер, 8 червень 2023, 6:24

Руйнування Каховської ГЕС було б неможливим, якби російська армія не вторглась в Україну, а тому саме РФ відповідальна за те, що сталося. Таку позицію офіційного Вашингтона наразі озвучила на брифінгу речниця Білого дому Карін Жан-П’єр. Вона уточнила, ...