"Майстри крутили біля скроні, коли будували": Журналісти знайшли секретну дачу Медведєва (відео)

Куратором будівництва був колишній однокласник Дмитра Медведєва – президент федерації веслування Росії Євген Архіпов.

Журналісти виявили, що маєток на 27 га в Астраханській області на двох островах належить колишньому прем'єру Росії та другу президента Володимира Путіна Дмитру Медведєву. Про це йдеться в розслідуванні "Проекту", передають Патріоти України.

Дачу виявили ще у 2012 році, але тоді ЗМІ припускали, що там буде відпочивати президент Росії Володимир Путін. До того як маєток віддали для Медведєва, це була туристична база "Лотос", але з 2010 року її забудовою активно займалися фірми-прокладки астраханського депутата.

За словами журналістів, куратором будівництва був колишній однокласник Дмитра Медведєва – президент федерації веслування Росії Євген Архіпов. На дачі є басейн на 50 м, тренажерний зал, баня, два спальні корпуси, центральний корпус із роялем, кухня "семи народів світу" з повним набором техніки, кінотеатр 5d і вісім будинків для гостей.

Як стверджується в розслідуванні, все будувалося під зріст Медведєва. "Іноді доходило до смішного. Майстри крутили біля скроні, коли їм видавали критерії. "Ну хто в такому умивальнику вмиватися буде? Ну які 650 см? Ну 800 же повинно бути", – розповів розслідувачам один із колишніх будівельників.

Місцеві жителі повідомили, що Медведєв приїжджає на дачу двічі-тричі на рік. Саме тоді посилюється охорона, а від селян навіть вимагають не випускати корів із хлівів, щоб ті "не тинялися й не гадили".

Хіти тижня. "Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачника, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

понеділок, 1 червень 2020, 11:30

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. "Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хвор...

Хіти тижня. Коломойський працює: Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі потрібно відновити, - НКРЕКП

понеділок, 1 червень 2020, 10:00

Як при цьому Україна роками обходилась без такого "костиля" до появи лобіста Героса, як і моральність "торгівлі на крові" у некритичній для виживання енергетики царині регулятор не коментує. Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за віднов...