
Заступник командира 3-ї ОШБр майор Максим Жорін, який раніше призвав владу починати створювати фортифікаційні спорудження для захисту міст і сіл Дніпропетровщини, назвав дуже серйозну проблему новостворених підрозділі ЗСУ. Військовий переконаний, що зараз нам не потрібні нові бригади, а потрібно укомплектувати старі, передають Патріоти України.
«Серед воюючих бригад складно знайти комплектування навіть більше 40%. В той же час постійно створюються нові підрозділи, які мають особовий склад без жодного досвіду, не мають офіцерів, потребують озброєння та забезпечення з нуля», — написав Жорін у месенджері.
Він додав, що новостворені підрозділи не можуть виконати бойові задачі на нормальному рівні. Їх виводять в підпорядкування іншим бригадам, що створює тільки нові проблеми, адже управляти їми складно.
«Не можу зрозуміти, навіщо це робиться. Маю лише здогадку — можливо, комусь вигідно на цьому заробляти, тому і лобіюється цей формат. Натомість формат створення дивізій та підняття досвідчених комбригів до цього рівня все ніяк не дійде до реалізації», — додав військовий.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...