"Мають іти за статтею "зрада батьківщини": Пропагандист Соловйов закликав провести чистку серед російських силовиків (відео)

Російський пропагандист закликав підчистити лави правоохоронців після погроз на свою адресу.

Російський пропагандист Володимир Соловйов в ефірі "Соловьев Live", який транслювали на його каналі в YouTube, закликав підчистити лави правоохоронних органів Росії після масових погроз на свою адресу і деяких російських журналістів, які висвітлюють конфлікт у Нагірному Карабаху, передають Патріоти України.

Соловйов зазначив, що він, а також журналісти Олександр Коц та Сергій Карнаухов є російськими громадянами, які насамперед захищають національні інтереси Росії. І все сказане ними – це те, як вони бачать ці інтереси. "Щоб ви там не верещали, не пищали, не стукали, не цокали... Це не змінить. І якщо Російська Федерація не здатна захистити на своїй території своїх громадян, тоді у мене питання до правоохоронних органів – а чиї інтереси ви захищаєте? Діаспори чи росіян?" – звернувся він до своєї аудиторії.

"Тоді це предмет для серйозної чистки", – додав Соловйов. Він закликав спостерігати, де "спливуть якісь гроші, по реакціях". "Де яке лобі іноземної держави працює. І відповідає за це. А якщо беруть гроші державні чиновники, то вони мають іти за статтею "зрада національних інтересів". Зрада батьківщини називається", – заявив він.

Зазначений фрагмент ефіру починається із 2.06.

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...