"Мають по клацанню пальців помирати": Окупант розповів про спецзагони, які РФ кидає на вірну смерть в Україні. Перехоплення

Російське військове командування останнім часом уже навіть не приховує, що набирає смертників для атаки на укріплені позицій ЗСУ. Однак вони зіткнулися з вагомою проблемою - мало хто хоче ставати "м’ясом", відмовляються від таких перспектив навіть зеки, передають Патріоти України.

Усі проблеми російських воєнізованих формувань, утворених із ув'язнених, жваво обговорюють окупанти, яким доведеться бути їхніми командирами, у своїх телефонних розмовах. Перехоплення однієї з них у розпорядження OBOZREVATEL надали хакери з угруповання "Фронтові розмови окупантів" (щоб прослухати аудіо, доскрольте до кінця новини. УВАГА! Присутня ненормативна лексика).

Зокрема, один із росіян розповів, що його кум дістав підвищення по службі – обійняв "підполковничу посаду" і тепер "в Липець приїхав, "м’ясо" набирає".

"У нього там втрати, треба поповнення йоб…ний в рот бл…дь. І цих, "Шторм" (штурмовий підрозділ в складі військ Центрального військового округу, укомплектовується переважно ув’язненими, які раніше були співробітниками силових структур), нах…й набирає. Тих, які мають по клацанню пальців помирати, нах…й йоб…ний в рот. Тільки щось бажаючих не має. Питаю: "Дох…я набрав?". А він каже, що бажаючих ніх…я не має", – розповідав окупант, не приховуючи деталей.

За його словами, що російські підрозділи несуть просто колосальні втрати, буквально більш ніж 30 осіб – за три будинки.

"Штурмовики, бл…дь. Надивилися фільмів, ідіоти йоб…ні, усіляких. 30 чоловік за три будинки поклали, 10 чоловік на один будинок, нах…й. Та ні, більше. 30 лише штурмовиків було, так?" – розповідав загарбник.

"Ну от вважай іще пів сотні-сотню на три будинки – 30 осіб на будинок, а потім кажуть, що це гірше ніж Сталінград. А в Сталінграді-то один чувак бився стільки, мамо не горюй. У будинку Павлова", – порівняв росіянин.

"– А тут що Сталінград? Бахмут, що місто-мільйонник? А уявляєш на Бахмуті скільки полягло, а якщо брати Харків?

– Ну а Харків це, я х…й знаю, половина Москви нах…й", – мріяли окупанти про захоплення українського міста.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...