
Із 5 лютого на тимчасово окупованих територіях України (ТОТ) запрацює реєстр "контрольованих осіб", росіяни будуть вносити у нього українців, які не отримали паспорта країни-агресора РФ. Про це 5 січня проінформував Центр національного спротиву (ЦНС), створений Силами спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.
"Згідно з офіційною преамбулою, до реєстру потрапляють іноземці та люди без громадянства, які незаконно перебувають у Росії і підлягають висилці. Проте у випадку з ТОТ фактично йдеться про українців без паспорта ворога", – зазначено в повідомленні.
Указано, що в разі внесення до реєстру українці мають або виїхати з рідного краю, або дістати "правову підставу" для проживання. "Окрім того, мешканцям тимчасово окупованих територій за відсутність паспорта РФ заборонять користуватися банками, реєструвати нерухомість, керувати транспортом і одружуватися, – ідеться в повідомленні. – Тобто маємо черговий елемент примусу, щоб юридично закріпити за українцями статус "громадян імперії".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...