Майже голий та з чорною пов'язкою на голові: Жителі Мазурівки розповіли, як Чаус намотував кола в центрі села (відео)

Жителі Мазурівки Вінницької області розповіли про те, як одіозний екс-суддя Микола Чаус до приїзду силовиків безцільно намотував кола в центрі села в одних лише шортах, інформують Патріоти України.

Спочатку жителі села не впізнали в чоловікові Миколу Чауса. За словами очевидців, він намотував кола центральною вулицею населеного пункту в одних шортах і босоніж. Виглядав він досить дивно. Ніхто з місцевих не впізнав у ньому свого односельця. Тому в підсумку до незнайомця і підійшли з питанням, чи потрібна йому допомога.

"Не впізнала. Просто знаєте, по телевізору показують, але я не звертаю уваги. Навіщо мені цей чоловік? А тоді я вже по телевізору вчора побачила. Кажу: "О, а ми цього чоловіка і бачили". Каже, що чоловік його запитав: "Що ви тут робите?", а він каже: "А я суддя", - розповіла одна з мешканок Мазурівки.

Вона додала, що на голові у Чауса була темна пов'язка.

"Думаю, Боже, у нього хтось помер, або що? І був голий, тільки шорти", - додала вона.
Джерело: 5 канал

Дронів було три і жертв значно більше: З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" в РФ

середа, 27 вересень 2023, 10:56

З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" у Курській області Росії, що відбулася у неділю, 24 вересня. З'ясувалося, що дронів було три, а жертв значно більше. Про це пише Telegram-канал "Досье Шпиона", передають Патріоти України. Зазначається...

"Це було стрімко, запідозрили отруєння": ЗМІ дізнались, як розвивалась хвороба Кадирова

середа, 27 вересень 2023, 10:50

Хвороба опального лідера Чечні Рамзана Кадирова почалася у травні 2020 року. Тоді він загримів у московську клініку з коронавірусом. Вже під час лікування йому довелося робити гемодіаліз, оскільки хвороба "вдарила" по нирках. Після виписки у Кадирова з...