Майже мільйон доларів ховав у дивані: З'явилося відео обшуків у чиновника-фігуранта справи про шахрайство на закупівлях Міноборони

Під час обшуку у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка було знайдено майже мільйон доларів. Таку суму чиновник ховав у дивані, передають Патріоти України.

Відповідне відео поширили у мережі. Обшук у фігуранта справи відбувся ще в серпні.На кадрах зафіксований момент вилучення коштів під час слідчих дій – чоловік, ймовірно, слідчий, дістав їх із бокової ніші біля дивана чи ліжка. Пачки грошей в українській валюті утворили величезну купу.

Нагадаємо: скандал, який ще в березні 2022 р. розгорівся довкола Міністерства оборони, був пов'язаний із закупівлями озброєння. Тоді у поле зору слідчих потрапили, зокрема, і один із керівників спецекспортера зброї компанії "Прогрес" Олександр Миронюк.

Влітку 2022 року у чиновника, якого підозрювали у причетності до справи з бронежилетами, пройшли обшуки, під час яких у нього вилучили величезну суму грошей, захованих у дивані. У Миронюка під час обшуків знайшли 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро.

27 серпня 2022 року постановою слідчого зазначені кошти було визнано речовими доказами у кримінальному провадженні. 12 вересня Печерський суд заарештував гроші. Як вдалося з'ясувати журналістам, одразу після обшуків Миронюк надав суду "документ", що гроші з дивана були не його – він їх позичив у 86-річної мешканки Харкова Елеонори Думіньш.

8 грудня 2022 року Печерський суд додатково зобов'язав поліцію невідкладно повернути Миронюку його мільйони, з яких вже було знято арешт.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...