Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на тлі проведення псевдореферендумів прогнозує, що у місті може статися провокація з жертвами. При цьому провину загарбники можуть перекласти на українських військових. Про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.
При цьому росіяни планують влаштувати не просто «ТікТок постанову» для пропагандистських роликів, а справжню трагедію. За словами радника мера, у ній обов’язково з’явиться хтось в українській військовій формі. «Занадто багато передумов і публічної підготовки до того», — додав він.
23−27 вересня на окупованих територіях Росія імітує проведення «референдумів» про «входження» до складу РФ. Через низьку явку на «референдум» у Маріуполі окупанти вирішили змусити місцевих голосувати. Росіяни погрожують звільненням і позбавленням зарплати.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...