Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на тлі проведення псевдореферендумів прогнозує, що у місті може статися провокація з жертвами. При цьому провину загарбники можуть перекласти на українських військових. Про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.
При цьому росіяни планують влаштувати не просто «ТікТок постанову» для пропагандистських роликів, а справжню трагедію. За словами радника мера, у ній обов’язково з’явиться хтось в українській військовій формі. «Занадто багато передумов і публічної підготовки до того», — додав він.
23−27 вересня на окупованих територіях Росія імітує проведення «референдумів» про «входження» до складу РФ. Через низьку явку на «референдум» у Маріуполі окупанти вирішили змусити місцевих голосувати. Росіяни погрожують звільненням і позбавленням зарплати.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...