Майже "підвісив": Путін і Лукашенко потрапили на кумедну фотожабу через "союз"

Кумедна фотожаба, якою російський карикатурист Сергій Йолкін висміяв ймовірне об'єднання Росії та Білорусі в одну державу, збурила мережу. Малюнок митець розмістив на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

На ньому президент РФ Володимир Путін стоїть біля іграшкового автомату. Якщо вправно керувати таким пристроєм, то спеціальна "лапка" зачепить іграшку, підніме вгору й віддасть власнику. Тільки замість іграшкових звіриків у Путіна під рукою голови міжнародних політиків. Президента Білорусі він уже майже витягнув із цієї купи.

Політичні карикатури російського художника Сергія Йолкіна - автора малюнку - майже щодня з'являються на онлайн-сторінках медіакомпанії Deutsche Welle. У травні 2017 року він став одним із лауреатів премії незалежної журналістики в Східній Європі Free Media Award, якою фонд Fritt Ord в Осло і фонд Die Zeit-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius в Гамбурзі нагороджують незалежних журналістів і ЗМІ.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...