Майже усіх "народних міліціонерів" ОРДЛО вже ліквідували, - українська розвідка

У бойовиків "ДНР" практично не залишилось "народних міліціонерів" – більшість з них загинули в боях під Маріуполем. Про це повідомило головне управління розвідки, передають Патріоти України.

У боях на маріупольському напрямку окупанти залучили весь особовий склад так званої "МВС ДНР". Встановлено, що за час участі у бойових діях "МВС ДНР" зазнало великих втрат.

Маріупольський напрямок:

  • до 1000 чол. безповоротні втрати в т.ч. 26 курсантів;
  • понад 2800 чол. санітарні втрати;

Інші напрямки:

  • близько 500 чол. безповоротні втрати;
  • близько 2100 чол. санітарні втрати.

"Брак "правоохоронців" призвів до погіршення ситуації з підтримкою "громадського правопорядку" і значно ускладнив подальшу примусову мобілізацію. Міністр внутрішніх справ ДНР" ухвалив рішення про призначення спеціального службового розслідування відносно начальника "Донецької академії МВС" та начальників апарату "ВВ МВС" за фактом втрат серед особового складу", - йдеться у повідомленні.

Москва знову переживає масовану атаку дронів - Собянін (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 7:36

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: