Майже вся 35-та армія РФ була ліквідована в Ізюмі через некомпетентність російського командування, - ISW

Майже вся 35-та загальновійськова армія Збройних сил РФ була знищена в Ізюмі через некомпетентність російських командирів. Вони не врахували бойові виклики в Ізюмських лісах, що призвело до значних втрат у 64-й та 38-й окремих гвардійських мотострілецьких бригадах, які зараз налічують менше 100 військовослужбовців. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, або ISW) з посиланням на російського мілітарного блогера з псевдонімом Бойцовий Кіт Мурз, передають Патріоти України.

Зазначається, що російські командири не забезпечили необхідним обладнанням підрозділи, які воюють у лісистій місцевості, і вчасно не відремонтували важку артилерію.

Також російські війська не мали ефективного зв'язку з командними центрами і покладалися на месенджери через брак зашифрованих телефонів. Відсутність зв'язку між російськими підрозділами та командиром дозволила українським військам завдати ударів безпілотниками по передових позиціях Росії. Військовослужбовці російської приватної військової компанії Вагнера також відмовилися брати участь у боях, що призвело до значної відсутності просування на Ізюмській осі. При цьому зазначається, що хоча ISW й не може самостійно підтвердити ці повідомлення російського блогера, та вони узгоджуються з попередніми повідомленнями про операції та великі втрати росіян на Ізюмській осі.

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...