Макарич знов намагається "почути Росію": Казанський про плани Кравчука "йти на компроміси" в Мінську

Леонід Кравчук вже дав інтерв'ю, в якому розповів, що готовий іти на компроміси, нібито Україна цього не робила вже раніше...

Донецький блогер Денис Казанський, який був включений в Тристоронню контактну групу з питань Донбасу, прокоментував призначення першого президента України Леоніда Кравчука головою української делегації в ТКГ. Про це він повідомив на сторінці в мережі Facebook, передають Патріоти України.

За словами Казанського, йому складно коментувати призначення Леоніда Кравчука в ТКГ, "як буває складно коментувати будь-яку дію, сенс якої до кінця не зрозумілий".

"Єдине, що можу сказати, - треба розуміти, що посада ця номінальна. Леонід Кучма формально очолював ТКГ до цього тижня, але я жодного разу з ним не стикався під час переговорів, і ніяк не відчував його участі. Як буде з Леонідом Кравчуком - ще не знаю", - зазначив він.

Також Казанський зазначив, що українська делегація в Мінську не може ухвалити або підписати нічого такого, з чим не погоджуватиметься керівництво країни. "Леонід Макарович вже дав інтерв'ю, в якому розповів, що готовий іти на компроміси. І з цього приводу в мене є одна ремарка. Насправді, Україна в ході мінських переговорів йшла на компроміси вже не раз. Наприклад, ще в 2014 році був ухвалений і підписаний президентом Закон про особливий статус Донбасу, який потім продовжувався щороку. А восени 2019 року Україна погодилася на імплементацію формули Штайнмаєра, що також викликало серйозне неприйняття у частини українського суспільства", - нагадав він.

"А на які компроміси за цей час пішла Росія та її окупаційна адміністрація? Хтось може назвати хоч один крок, який був здійснений ними назустріч Україні? Позиція росіян та їхніх бойовиків, яку особисто я побачив на переговорах у ТКГ, - буде або так, як хочемо ми, або ніяк. Мені складно уявити собі компроміси в такій ситуації", - підсумував Казанський.

Ексглава Адміністрації президента Януковича потрапив у лікарню

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:00

Колишнього главу Адміністрації президента України за часів експрезидента Віктора Януковича, бізнесмена Андрія Клюєва госпіталізували в Москві. Його стан оцінюється як важкий. Про це повідомила низка російських ЗМІ, передають Патріоти України. Клюєв зар...

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...