Макрон розглядає можливість візиту до України - оголосить про нове постачання зброї

Президент Франції Еммануель Макрон розглядає можливість візиту до України. Як повідомляє Europe 1, під час поїздки він може оголосити про додаткове постачання самохідних гаубиць Caesar, передають Патріоти України.

За даними радіостанції, перспектива поїздки Макрона до України уважно вивчається оточенням французького президента. Це буде його перший візит до країни початку війни.

Поки що Франція надала шість САУ Caesar, які прибули до України наприкінці квітня. За інформацією Europe 1, розглядається постачання ще шести гармат до кінця місяця. Про передачу другої партії Макрон, можливо, оголосить в Україні. Французька армія мала всього 76 САУ Caesar, отже, вона віддасть Україні 16% цієї техніки.

9 червня Макрон провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським. "Провів чергову телефонну розмову із президентом Франції Еммануелем Макроном. Поінформував про ситуацію на фронті. Обговорили подальшу оборонну підтримку та роботу над гарантіями безпеки. Окрема увага — шляхи України до ЄС, координуємо кроки», — написав Зеленський у своєму Twitter.

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...

"Друга армія світу" готується до наступу: Окупанти за тиждень не змогли витягти свої танки з багнюки (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:23

На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України. Ось, наприклад, у Мангуськом...