Макрон стане більш проукраїнським, - політолог

Еммануель Макрон знову виграв вибори у Франції та продовжить свій термін президентства. На думку експертів, тепер він стане ще більше проукраїнським та допомагатиме нам у війні з Росією. Таку думку висловив політолог Микола Давидюк в ефірі 24 каналу, передають Патріоти України.

За його словами, для України це вигідна позиція (президентство Макрона – ред.), бо прихід Ле Пен означав би великий "відкат назад" у відносинах з Францією. "Важливо те, що Європа сьогодні демонструє підтримку України. Тому є очікування, що Макрон стане тим європейським лідером, якого сьогодні не вистачає", – заявив Давидюк.

Політолог додав, що у Франції була тотальна перемога Еммануеля Макрона – близько 10 – 15%. До слова, політик та екснардеп Андрій Шкіль вважає, що згодом позиція Макрона щодо війни Росії з Україною стане чіткішою. За його словами, після перемоги той може стати "сильнішим гравцем" у питанні протистояння Європи з Росією.

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази

Планував "розвіятися": Стали відомі подробиці щодо "страти" російського неонациста Мангушева

неділя, 5 лютий 2023, 14:15

Стали відомі подробиці "страти" націоналіста Ігоря Мангушева (позивний "Берег"). Крім самого терориста постраждала його автівка, інформують Патріоти України. Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на інформоване джерело, у п'ятницю він поїхав до ...