"Мальдівський синдром": Названо нардепів, які не з'являються в Раді після Нового року

Святкові вихідні закінчилися, а окремі чомусь депутати не з'являються на роботу. 11 народних депутатів не проголосували в січні жодного разу. Про це повідомили у Комітеті виборців України, зазначають Патріоти України.

Серед тих, хто не голосував - Олександр Герега, Микола Кучер, Віктор Бондар,з групи "За майбутнє", Юрій Солод, Вадим Столар з "Опозиційно платформи - За життя", Владислав Бородін, Руслан Горбенко, Любов Шпак зі "Слуги народу", Роман Костенко з "Голосу", Анжеліка Лабунська з "Батьківщини", Микола Люшняк з групи "Довіра".

Частина депутатів не голосували, хоч і були зареєстровані. Інші ж не були зареєстровані на засіданнях. Зокрема, Бородін, Горбенко, Костенко, Лабунська, Столар та Шпак.

Причини їх відсутності на засіданнях на веб-сайті парламенту не вказані.

"У січні показники голосувань суттєво знизилися. Так, якщо у грудні були лише 3 нардепи, які не проголосували жодного разу за місяць, в листопаді – 4, то в січні таких відразу 11. Однак, це цілком відповідає існуючим тенденціям, коли в січні показники відвідування та голосувань вже звично є нижчими, аніж в інші періоди", - пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього в січні було 6 пленарних засідань, на яких провели 299 голосувань. Депутати ухвалили за основу закони про службу зовнішньої розвідки та легалізацію азартних ігор, а також в цілому - закон про повну загальну середню освіту.

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...

Таємниці "Нафтогазу": Вітренко назвав свою зарплату, але не уточнив заробітки Коболєва

вівторок, 3 серпень 2021, 5:45

Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявляє, що його місячна зарплата становить 50 тисяч гривень. Водночас в інтерв’ю Радіо Свобода керівник «Нафтогазу» не відповів конкретно на запитання, чи становив річ...