"Мальдівський синдром": Названо нардепів, які не з'являються в Раді після Нового року

Святкові вихідні закінчилися, а окремі чомусь депутати не з'являються на роботу. 11 народних депутатів не проголосували в січні жодного разу. Про це повідомили у Комітеті виборців України, зазначають Патріоти України.

Серед тих, хто не голосував - Олександр Герега, Микола Кучер, Віктор Бондар,з групи "За майбутнє", Юрій Солод, Вадим Столар з "Опозиційно платформи - За життя", Владислав Бородін, Руслан Горбенко, Любов Шпак зі "Слуги народу", Роман Костенко з "Голосу", Анжеліка Лабунська з "Батьківщини", Микола Люшняк з групи "Довіра".

Частина депутатів не голосували, хоч і були зареєстровані. Інші ж не були зареєстровані на засіданнях. Зокрема, Бородін, Горбенко, Костенко, Лабунська, Столар та Шпак.

Причини їх відсутності на засіданнях на веб-сайті парламенту не вказані.

"У січні показники голосувань суттєво знизилися. Так, якщо у грудні були лише 3 нардепи, які не проголосували жодного разу за місяць, в листопаді – 4, то в січні таких відразу 11. Однак, це цілком відповідає існуючим тенденціям, коли в січні показники відвідування та голосувань вже звично є нижчими, аніж в інші періоди", - пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього в січні було 6 пленарних засідань, на яких провели 299 голосувань. Депутати ухвалили за основу закони про службу зовнішньої розвідки та легалізацію азартних ігор, а також в цілому - закон про повну загальну середню освіту.

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...