Маленький гешефт для нового обличчя? "Слуга народу", котра написала закон про касові апарати, отримувала гроші від виробника фіскального ПЗ, - Береза

Народний депутат від партії “Слуга народу” Роксолана Підласа лобіює інтереси харківської фірми “Екво”, яка є розробником пакета ПЗ для касових апаратів. Про це у себе в Telegram-каналі написав народний депутат VIII скликання Борислав Береза.

“Підласа була ФОПом на 3 групи. Раніше. Але вже закрила свій ФОП. І отримала ця “слуга” коли була ФОПом 540 456 грн від: Громадянська організації “Фонд підтримки реформ в Україні”, які вона вказала, як дохід від підприємницької діяльності”, – сказано в повідомленні.

Разом з тим екс-нардеп зазначив, що власниками вказаної організації є дві структури: юридична фірма “Саєнко Харенко”, де працював нинішній глава Державної податкової служби Сергій Верланов, а також харківська фірма “Екво”.

“Вам цікаво, як це все пов’язано між собою у фіналі? Роксолана Підласа є автором законопроектів про тотальне введення кас. Як же вчасно вводиться програмне РРО, так? І звичайно ж все вищеперелічене випадковий збіг, а не лобізм. Просто вони “зробили це разом”, – сказано в замітці.

До речі, Підласа також є автором законопроекту, який знімає заборону з приватизації ВДНГ у Києві та потенційно дасть можливість знищити цю зону відпочинку киян.

Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

вівторок, 18 лютий 2020, 20:00

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті. Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патрі...

Тепер він справжній "привид": На Донбасі ліквідували найманця "ЛНР" (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:57

Нещодавно Антону Коровіну виповнилося 34 роки. "18.02.20 Коровін Антон сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. 14 МСБТерО "Привид", – написав військовий. Посібники окупантів зазначили, що терорист воював на Донбасі з 2014 року. Нещодавно...