Маленький хлопчик проводжає війська вбивати українців: Пропагандисти Кремля знайшли заміну бабусі із прапором СРСР

Знаменита бабуся з прапором СРСР, що стала для окупантів Росії "живим символом", вийшла в тираж після відвертого визнання, що її неправильно витлумачили пропагандистські ЗМІ. Російські апологети війни недовго шукали заміну і вирішили піти на крайні заходи, використавши для своїх підлих цілей безневинну дитину. Фотографію першокласника Льоші з Білгородської області розмістили на Telegram-каналі TJournal, передають Патріоти України.

Хлопчик у військовій формі та нашивці з літерою Z проводжає на війну російських загарбників, які їдуть в Україну проливати кров, ґвалтувати та мародерствувати. "Там нацисти вбивають таких дітей як я, тому я підтримую наших солдатів і "спецоперацію", – каже хлопчик, напханий пропагандою.

Російські соціальні мережі розділилися на два табори. Путінські апологети вітають рішення рекламодавців залучити дитину до акції з "денацифікації", а ось прихильники опозиційної політики переконані, що використовувати малюка неприпустимо.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...