
З початку року Україна уразила 160 об'єктів нафтовидобутку та нафтопереробки на території Росії. Лише за вересень та жовтень таких об'єктів було уражено 20, повідомив керівник СБУ Василь Малюк на брифінгу у п’ятницю, 31 жовтня, передають Патріоти України.
"Це шість НПЗ, два нафтових термінала, три нафтобази і дев'ять нафтоперекачувальних станцій", – уточнив він щодо уражених у вересні та жовтні об'єктів.
За його даними, такі удари призвело до 20% дефіциту на внутрішньому ринку нафтопродуктів і простою 37% нафтопереробних потужностей.
"Ми "жалимо" саме законні цілі. Нафтовидобуток, нафтопереробка – це 90% оборонного бюджету Росії. Це брудні нафторублі, за рахунок яких ворог вбиває нас", – заявив Малюк.
Нагадаємо, в ніч на 29 жовтня в Росії було уражено НПЗ в Ульяновській області і Марій Ел, а також газопереробний завод у Ставропольському краю. Були оприлюднені відео.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...